Історія закладу освіти
Халеп’янська ЗОШ І-ІІ ступенів
Обухівської районної державної адміністрації Київської області
02041 Київська область Обухівський район с. Халеп’я в. Вознесенська 63
Тел. 04572 3 02 26 Ел. Пошта hulepya@ukr.net
Халеп’янська школа має більш як сторічну історію, перших учнів вона прийняла ще у 1897 році. На початку свого існування школа носила назву "Школа грамоти". Трохи згодом її було реорганізовано в церковно-приходську 4-річну школу. Тоді в ній навчалось 80-90 учнів. Вчитель був всього один, а класів чотири, правда 4-й клас закінчували всього 6-10 учнів. З 1917 року по 1945 роки навчальний заклад зазнав багатьох змін та реорганізацій. Після війни зруйнована школа зусиллями громади була відбудована. Навчалися в ній діти до вересня 1987 року
7 вересня 1987року було відкрите нове сучасне двоповерхове приміщення школи. Ця подія розпочала новий етап у житті школи, зберігаючи традиції започатковані багатьма поколіннями вчителів. На сьогоднішній день у школі працює 12 вчителів. 9 з них мають вищу кваліфікаційну категорію, 3 учителі мають звання Старший вчитель, 1 вчитель-методист.
Сьогодні це добре оснащений навчальний заклад, що налічує 12 навчальних кабінетів,серед яких фізичний, хімічний та комп’ютерний клас, кожен учень працює на окремому комп’ютері. У школі є просторий спортивний зал та добре оснащена майстерня. В школі відкрито музей Заслуженої артистки України Нещерет Тетяни Іванівни. Учні мають достатні умови для інтелектуального росту, фізичного розвитку, формування активної життєвої позиції через самоврядування, активного відпочинку розвитку творчих здібностей, при школі працює літстудія "Мальва", гурток з виготовлення виробів з соломки.
Для ефективного функціонування навчальн- виховного процесу у школі вчителі уміло поєднують систему традиційних та інноваційних методів і засобів навчання. В основу навчання покладено особистісно- орієнтований підхід. В школі створені всі умови для реалізації всіх здібностей учнів. Тому вони є постійними учасниками різноманітних конкурсів, предметних олімпіад, спортивних змагань.
Поєднання методичної та виховної роботи в системі дає свої результати. Школа гордиться своїми випускниками різних років: Нещерет Тетяною Іванівною це поетеса, заслужена артистка України, Федоряченко Петро Юхимович – кінорежисер, Федоряченко Данило Данилович- заслужений працівник культури України директор – розпорядник Київськог Національного академічного українського драматичного театру Ім. І. Франка, Удод Мусій Григорович - соліст ансамблю пісні і танцю прикордонних війск, Савіцький Антон Трохимович – полковник бронетанкових військ, Перевертун Роман майбутній оперний співак, Петров Юрій Михайлович – молодий письменник
.Орловська Аліна Михайлівна очолює навчальний заклад з 1992 року. Це педагог з великим досвідом роботи, має вищу педагогічну освіту, історик за фахом, вчитель методист, відзначена, як Відмінник освіти України.
Коментарi